Pronájem dětského hřiště 

Často dostáváme dotazy na možnost pronájmu dětského hřiště za účelem dětských oslav. Nemáme problém s konáním akcí tohoto typu, nicméně s uzavřením hřiště pro veřejnost během konání oslavy nepočítáme a stoly nerezervujeme. Pokud plánujete využít hřiště tímhle způsobem, napište nám, prosím, email na airport@tocna.cz , snažíme se aby se vás tam nesešlo velké množství.

Často kladené dotazy (FAQ):

Můžu na dětském hřišti nebo v blízkosti letiště pouštět draka, nebo létat s dronem/řízeným modelem letadla?

-Ne. Letiště Točná, stejně jako i jiná letiště, má vyhlášená ochranná pásma, která zasahují i daleko za oplocení letiště. Pouštění draka, nebo létání s drony/modely letadel (bez koordinace s letištní službou Radio) v ochranném pásmu letiště může narušit bezpečnost letového provozu. Největší nebezpečí hrozí v ose dráhy. Podle §40 zbírky 49/1997 (Zákon o civilním letectví) musí být všechny činnosti v ochranném pásmu letiště schváleny Úřadem pro civilní letectví a nesmí ohrozit letový provoz. 

Mapa ochranného pásma Letiště Točná:

Můžu na dětském hřišti grilovat nebo opékat buřty?

-Ne, na hřišti nepovolujeme jakoukoli formu otevřeného ohně a to ani během dětských oslav. Výnimkou jsou některé akce organizované v spolupráci s SDH Cholupice.

Můžu mít během oslavy na hřišti vlastní menší party stan?

-Ano, prosíme ale tuto skutečnost uvést do emailu.

Můžu mít na hřišti během oslavy vlastní nafukovací hrad nebo jiné atrakce?

-Ne, věříme, že je na hřišti atrakcí dost a nechceme nést odpovědnost v případě, že by se někomu něco stalo na Vámi umístěné atrakci. Jediná situace, kdy můžete vidět na hřišti nafukovací atrakce jsou větší akce organizované v spolupráci s SDH Cholupice a Prahou 12 a i tam objednáváme atrakce s odbornou obsluhou.

Můžou se na hřišti konat 2 a víc oslav najednou?

-Ano, všechno ale stojí na vzájemné toleranci a na vaší domluvě s další skupinou.