top of page
Dětské hřiště na letišti Točná

Dětské hřiště

Aby i ti nejmenší měli své místo.

Hřiště je otevřené každý den od rána do večera.
Dětské oslavy jsou omezeny na jednu denně.

Můžou se na hřišti konat 2 a víc oslav najednou?

Ne, od roku 2021 jsme omezili konání dětských oslav na jednu denně z důvodu vysokých nákladů na údržbu. Dovolujeme si upozornit, že tento rok je hřiště obzvlášť intenzivně navštěvováno.

Pronájem hřiště a často kladené dotazy

Často dostáváme dotazy na možnost pronájmu dětského hřiště za účelem dětských oslav. Nemáme problém s konáním akcí tohoto typu, nicméně s uzavřením hřiště pro veřejnost během konání oslavy nepočítáme a stoly nerezervujeme. Pokud plánujete využít hřiště tímhle způsobem, napište nám, prosím, email na airport@tocna.cz , dětské oslavy jsou omezeny na jednu denně.

Z kapacitních důvodů prosíme o nahlašování organizovaných skupin.

Od 7. září 2021 s okamžitou platností platí zákaz parkování aut cyklistů u dětského hřiště! Parkoviště je vyhrazeno pro návštěvy letiště, nebo hřiště.

Můžu na dětském hřišti nebo v blízkosti letiště pouštět draka nebo létat s dronem/řízeným modelem letadla?

Ne. Letiště Točná, stejně jako i jiná letiště, má vyhlášená ochranná pásma, která zasahují i daleko za oplocení letiště.

Ochranné Pásmo LKTC

Pouštění draka, nebo létání s drony/modely letadel (bez koordinace s letištní službou Radio) v ochranném pásmu letiště může narušit bezpečnost letového provozu a osob v okolí. Největší nebezpečí hrozí v ose dráhy. Podle §40 sbírky 49/1997 (Zákon o civilním letectví) musí být všechny činnosti v ochranném pásmu letiště schváleny Úřadem pro civilní letectví a nesmí ohrozit letový provoz. 

Můžu na dětském hřišti grilovat nebo opékat buřty?

Ne, na hřišti nepovolujeme jakoukoli formu otevřeného ohně a to ani během dětských oslav. Výjimkou jsou některé akce organizované ve spolupráci s SDH Cholupice.

Můžu mít během oslavy na hřišti vlastní menší party stan?

Ano, prosíme ale tuto skutečnost uvést do e-mailu při oznamování oslavy. Napište na airport@tocna.cz nebo použijte formulář níže.

Můžu mít na hřišti během oslavy vlastní nafukovací hrad nebo jiné atrakce?

Ne, věříme, že je na hřišti atrakcí dost a nechceme nést odpovědnost v případě, že by se někomu něco stalo na Vámi umístěné atrakci.

 

Jediná situace, kdy můžete vidět na hřišti nafukovací atrakce jsou větší akce organizované v spolupráci s SDH Cholupice a Prahou 12 a i tam objednáváme atrakce s odbornou obsluhou.

Můžu si vzít na dětské hřiště psa?

Ano, pokud nebude pes ohrožovat ostatní návštěvníky a uklidíte si po něm. Zároveň je nutné mít psa uvázaného na vodítku, případně s košíkem.

Provozní řád
Chcete se zeptat na něco o hřišti?

Děkujeme za zprávu, brzy odpovíme.

bottom of page